Pilne informacje bieżące

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii
przedszkole jest zamknięte do dnia 10 kwietnia br.

O rozwoju sytuacji będziemy informować Państwa
poprzez stronę internetową.

Prosimy o uregulowanie zaległych opłat za żywienie i pobyt dzieci
w przedszkolu. Rodzice, którzy mają nadpłatę (w zestawieniu widoczna kwota z "-") mogą ją odjąć od bieżącej opłaty.
Dziękujemy i życzymy zdrowia.

W celu ułatwienia Państwu kontaktu z dyrektorem i nauczycielami uruchamiamy adres mailowy:
                    przedszkole18chorzow@wp.pl

W związku z tymczasowym zamknięciem naszego przedszkola zachęcamy
do zapoznania się z naszymi propozycjami zawartymi w zakładce:

„Spędzamy wspólnie czas”

Szczegółowe informacje i zalecenia dla Rodziców dotyczące koronawirusa można znaleźć na stronach:

Wydział Zdrowia Urzędu Miasta Chorzów informuje:
Przy podejrzeniu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 lub zachorowania na COVID-19 należy kontaktować się TELEFONICZNIE z:

• Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Chorzowie - tel. 692 180 830 lub
  • Szpitalem Specjalistycznym w Chorzowie - 797 189 603 lub
  • infolinią NFZ  800 190 590 lub
  • nr alarmowym 112 - w przypadku nasilonych objawów

Poradnia Psychologiczno-pedagogiczna informuje:
Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, nasza placówka również pracuje w ograniczonym zakresie. Za zgodą Prezydenta Miasta mamy zawieszoną działalność diagnostyczno-terapeutyczną. Jesteśmy jednak dostępni pod telefonami i gotowi pomagać osobom potrzebującym wsparcia w tej skomplikowanej rzeczywistości. Z uwagi na fakt, że obecny stan nosi wszelkie znamiona sytuacji kryzysowej a ogłoszenie przez WHO stanu pandemii i w naszym Kraju Stanu Zagrożenia  Epidemicznego, skutkuje dużym wzrostem lęku. Jego przejawy są widoczne zarówno w codziennym życiu, jak i w indywidualnym życiu wewnętrznym. Jest to nieuchronny dodatkowy skutek tego, z czym się obecnie zmagamy. Dlatego jesteśmy do dyspozycji w zakresie wspierania dzieci, uczniów, nauczycieli i rodziców w tak trudnej również z psychologicznego punktu widzenia sytuacji.

Umawiamy telefonicznie .
Można również pisać na naszą stronę ppp.chorzow@gmail.com
Sekretariat czynny jest codziennie od 8.00 do 15.00.
Codziennie również odbywają się dyżury naszych pracowników w podanych godzinach.

Irena Świerczyńska
Dyrektor PPP Chorzów