Strajk

20.04.2019 roku

Strajk trwa. Dopiero we wtorek spotykają się Oddziały ZNP i podejmą decyzję ws. dalszych działań strajkowych. Teraz chociaż na chwilę zapomnijmy o minionych dwóch tygodniach pełnych napięć i niepewności.

Z okazji Świąt Wielkanocnych
                                                 życzę Państwu
                                     pełnych radości i spokoju dni
                oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

Znalezione obrazy dla zapytania Wielkanoc - obrazek

16.04.2019 roku
Strajk wciąż trwa. Czekamy na wyniki czwartkowych rozmów związkowców z rządem. Ponownie proszę o dalszą pomoc w opiece nad dziećmi. Przypominam, że jutro w godz. 13.00- 17.00 można odbierać paczki przyniesione przez ZAJĄCZKA.
Dziękuję wszystkim Rodzicom za to, że mogę liczyć na Państwa wsparcie, pomoc i życzliwość.

15.04.2019 roku
Strajk bez zmian. Nie mogę napisać nic więcej oprócz tego, o czym informowałam Państwa wczoraj i prosić o dalszą pomoc w opiece nad dziećmi. Jeszcze raz dziękuję i proszę o zrozumienie.

14.04.2019 roku
Strajk trwa nadal i nie mogę Państwu przekazać żadnych konkretnej informacji co do tego, kiedy będzie zakończony (przypuszczalnie potrwa jeszcze cały przedświąteczny tydzień). W związku z tym, dziękując za dotychczasową pomoc, znów zwracam się do Państwa z prośbą o zapewnienie na czas strajku dzieciom opieki we własnym zakresie. Do tej pory nikt nie zgłosił się do pomocy w opiece nad naszymi przedszkolakami i dlatego sama muszę ją im zapewnić. W razie jakichkolwiek pytań, trudności, kłopotów proszę o kontakt telefoniczny lub przyjście do przedszkola. Jestem dostępna na terenie placówki codziennie w godzinach: 6.00 - 17.00.

Wszystkie imprezy zaplanowane w okresie strajku zostają odwołane. Od środy można odbierać paczki przyniesione dla dzieci przez ZAJĄCZKA. Zapisy do przedszkoli na dyżur wakacyjny będą zbierane po zakończeniu strajku.
Dziękuję Państwu za cierpliwość, wyrozumiałość, dobre słowo i wsparcie w tak trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

12.04.2019 roku
Bardzo dziękuję za pomoc i okazane w mijającym tygodniu zrozumienie.

11.04.2019 roku
Dziękując Państwu za dotychczasową pomoc informuję, że nadal trwa strajk pracowników oświaty, w tym też naszego przedszkola. Ponieważ w okresie strajku opiekę dzieciom zapewnia dyrektor, dlatego ponownie proszę Państwa o wsparcie w tym zakresie (bardzo potrzebni Rodzice lub ich znajomi posiadający wykształcenie pedagogiczne). Jeszcze raz dziękuję za pozostawienie dzieci w domu i wszystkie słowa wsparcia. Przypominam, że w razie jakichkolwiek trudności, w każdej chwili możecie Państwo przyprowadzić dzieci do przedszkola a ja na pewno się nimi zaopiekuję.

10.04.2019 roku
Placówki oświatowe, w tym nasze przedszkole nadal strajkują. W związku z tym, jeśli macie Państwo możliwość zapewnienia opieki swoim dzieciom jeszcze do końca tygodnia, to bardzo proszę. W przeciwnym razie możecie Państwo w godz. 6.00 – 17.00 przyprowadzić dzieci do przedszkola i wtedy ja, jako dyrektor sprawuję nad nimi opiekę.  Żywienie dla tych dzieci zapewnia placówka. Mam również prośbę, by skontaktowali się ze mną Rodzice, którzy sami lub znajome im osoby mają wykształcenie pedagogiczne i pomogą mi w sprawowaniu opieki nad naszymi dziećmi. Jutro dzieci z Oddziału II i III, zgodnie z wcześniej podaną informacją, jadą na wycieczkę. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i zrozumienie.

09.04.2019 roku
Jutro kolejny dzień strajku - mamy nadzieję, że ostatni. W czwartek przedszkolaki z Oddziału II i III jadą na wcześniej zaplanowaną wycieczkę - śniadanie dzieci zjadają w domu; zbiórka w przedszkolu o godz. 8.00; wyjazd o godz. 8.15; powrót ok. godz. 14.00; prowiant przygotowuje przedszkole. Wyjście dzieci z Oddziału IV do Skansenu odbędzie się w innym terminie, o którym Państwo zostaniecie poinformowani. W przedszkolu będę do Państwa dyspozycji tak, jak w poprzednie dni strajku, tj. w godz. 6.00-17.00. Jutro zamieszczę kolejne informacje. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazane wsparcie.

08.04.2019 roku
Chorzowskie placówki oświatowe nadal strajkują - to już drugi dzień. Będę w przedszkolu tak, jak pierwszego dnia strajku. Dziękuję za okazaną pomoc.

07.04.2019 roku
Zgodnie z otrzymanymi informacjami placówki oświatowe jutro strajkują. Mimo zdeklarowania się, że w  czasie strajku zapewnicie Państwo swoim dzieciom opiekę, to w razie trudności w tym zakresie, proszę się ze mną kontaktować - będę w przedszkolu w godz. 6.00 - 17.00. Dziękuję za zrozumienie.